Giresun Blog Android Uygulaması

Giresun KYK yurtlarında öğrenciler yerlerinden edilerek mağdur olmasın!

0
Giresun KYK Yurtları

Giresun KYK Yurtları

Giresun Merkez’deki Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı öğrenci yurtlarında değişim yapılacak. Eğer öğrenciler tarafından tepki gösterilmezse Güre’deki erkekler merkezdeki yurtlara dağıtılacak, Merkez’deki kızlar ise Güre’deki yurtlara yerleştirilecek.

Sessiz kalmayın! Her imzanızla KYK’ya tepki için mail atmış sayılıyorsunuz! İmza için buraya tıklayın

Giresunlu öğrenciler bunun böyle olmasını istemiyor, mevcut sistemde devam edilmesini talep ediyor.

KAMPANYA SONUÇSUZ, YURTLAR DEĞİŞTİ!

Giresun Blog olarak KYK yurtlarındaki değişimlere tepki nedeniyle başlattığımız imza kampanyamıza (http://chn.ge/17icvHR) göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Fakat imza toplamak için çok geç kaldık. Belirsizliklerden dolayı birçok arkadaş geç ulaştı bize ve karar alındıktan sonra kampanyayı başlatabildik.

Yeni düzenlemeyle birlikte Güre’deki Genel ve Yarı Özel yurtların tamamı kızlara, Merkez’deki Kayadibi ve Liman yurtları ise tamamen erkeklere ayrılacak şekilde yeniden düzenlemeye gidildi.

Aynı oda arkadaşlarınızla devam eder misiniz bilinmez ama bütün düzeniniz baştan sona değişmek zorunda kalacak. Bu değişimden etkilenmeyen tek kısım Merkez Liman KYK’da kalan erkek öğrenciler olacak. Onun dışındaki bütün öğrenciler yeni düzenlemeden dolayı mağdur bırakılacak.

İmza kampanyamız hala devam ediyor. İptal etmedik. Ama bu saatten sonra da kararın değişimini sağlamak çok zor. Çünkü memnun olmayan öğrenciler olduğu kadar, düzenlemeden memnun olan öğrenciler de var. Atılan imzaları yurtta kalan öğrencilerle oranladığımızda başarısız sayılabiliriz.

Giresun Blog olarak kampanyamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
http://www.giresunblog.com/
http://www.facebook.com/giresunblog
http://www.twitter.com/giresunblogYazar Hakkında

Giresun Blog Proje Yöneticisi - 20 Kasım 1993'te İstanbul'da doğdu. Giresun Üniversitesi'nde İngilizce İşletme bölümünü okuyan Fatih Özdemir, İstanbul'da yaşayan bir Giresunlu'dur. Teknolojiyle küçük yaşlarda web tasarıma duyduğu bir merakla tanıştı. Bu istek ve arzu zamanla daha da katlandı ve web, sosyal medya, bilişim, dijital pazarlama ve reklam sektörleriyle tanıştı. Genç yaşta birçok uluslararası projeye dahil oldu. Blog alanında çeşitli projelere imza attı ve ödüller aldı. Bunun yanında dijital pazarlama ajanslarında çalıştı ve yeni projeler üretti. Sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor. Kendi adını taşıyan lifestyle blog sitesi Fozdemir’de; yaşam, medya, reklam ve dijital pazarlama alanında yazılar yazıyor; deneyimlerini ve hatta seyahatlerini paylaşıyor. Üniversite döneminde de boş durmayarak memleketini internette yeni bir boyuta taşıma hedefiyle Giresun Blog’u kurdu. Daha fazla bilgi: http://www.fozdemir.com/fatih-ozdemir