Giresun KYK yurtlarında öğrenciler yerlerinden edilerek mağdur olmasın!

0
Giresun KYK Yurtları

Giresun KYK Yurtları

Giresun Merkez’deki Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı öğrenci yurtlarında değişim yapılacak. Eğer öğrenciler tarafından tepki gösterilmezse Güre’deki erkekler merkezdeki yurtlara dağıtılacak, Merkez’deki kızlar ise Güre’deki yurtlara yerleştirilecek.

Sessiz kalmayın! Her imzanızla KYK’ya tepki için mail atmış sayılıyorsunuz! İmza için buraya tıklayın

Giresunlu öğrenciler bunun böyle olmasını istemiyor, mevcut sistemde devam edilmesini talep ediyor.

KAMPANYA SONUÇSUZ, YURTLAR DEĞİŞTİ!

Giresun Blog olarak KYK yurtlarındaki değişimlere tepki nedeniyle başlattığımız imza kampanyamıza (http://chn.ge/17icvHR) göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Fakat imza toplamak için çok geç kaldık. Belirsizliklerden dolayı birçok arkadaş geç ulaştı bize ve karar alındıktan sonra kampanyayı başlatabildik.

Yeni düzenlemeyle birlikte Güre’deki Genel ve Yarı Özel yurtların tamamı kızlara, Merkez’deki Kayadibi ve Liman yurtları ise tamamen erkeklere ayrılacak şekilde yeniden düzenlemeye gidildi.

Aynı oda arkadaşlarınızla devam eder misiniz bilinmez ama bütün düzeniniz baştan sona değişmek zorunda kalacak. Bu değişimden etkilenmeyen tek kısım Merkez Liman KYK’da kalan erkek öğrenciler olacak. Onun dışındaki bütün öğrenciler yeni düzenlemeden dolayı mağdur bırakılacak.

İmza kampanyamız hala devam ediyor. İptal etmedik. Ama bu saatten sonra da kararın değişimini sağlamak çok zor. Çünkü memnun olmayan öğrenciler olduğu kadar, düzenlemeden memnun olan öğrenciler de var. Atılan imzaları yurtta kalan öğrencilerle oranladığımızda başarısız sayılabiliriz.

Giresun Blog olarak kampanyamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
http://www.giresunblog.com/
http://www.facebook.com/giresunblog
http://www.twitter.com/giresunblog

Bunu şimdi paylaşın:Share on Facebook26Tweet about this on Twitter5Share on Google+1Pin on Pinterest0Share on LinkedIn1Digg thisShare on Reddit0Share on Tumblr

Yazar Hakkında

Giresun Blog Proje Yöneticisi - 20 Kasım 1993'te İstanbul Eminönü'nde doğdu. Giresun Üniversitesi'nde İngilizce İşletme bölümünü okuyan Fatih Özdemir, İstanbul'da yaşayan bir Giresunlu'dur. Medya, bilişim ve pazarlama sektörü üzerinde aktif olarak çalışmaktadır.

Facebook YorumlarıYorumunuzu bırakın!


Reklam Ver