Giresun Üniversitesi

Giresun KYK yurtlarında öğrenciler yerlerinden edilerek mağdur olmasın!

Giresun Gedikkaya KYK Yurdu
Giresun KYK Yurtları

Giresun KYK Yurtları

Giresun Merkez’deki Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı öğrenci yurtlarında değişim yapılacak. Eğer öğrenciler tarafından tepki gösterilmezse Güre’deki erkekler merkezdeki yurtlara dağıtılacak, Merkez’deki kızlar ise Güre’deki yurtlara yerleştirilecek.

Sessiz kalmayın! Her imzanızla KYK’ya tepki için mail atmış sayılıyorsunuz! İmza için buraya tıklayın

Giresunlu öğrenciler bunun böyle olmasını istemiyor, mevcut sistemde devam edilmesini talep ediyor.

KAMPANYA SONUÇSUZ, YURTLAR DEĞİŞTİ!

Giresun Blog olarak KYK yurtlarındaki değişimlere tepki nedeniyle başlattığımız imza kampanyamıza (http://chn.ge/17icvHR) göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Fakat imza toplamak için çok geç kaldık. Belirsizliklerden dolayı birçok arkadaş geç ulaştı bize ve karar alındıktan sonra kampanyayı başlatabildik.

Yeni düzenlemeyle birlikte Güre’deki Genel ve Yarı Özel yurtların tamamı kızlara, Merkez’deki Kayadibi ve Liman yurtları ise tamamen erkeklere ayrılacak şekilde yeniden düzenlemeye gidildi.

Aynı oda arkadaşlarınızla devam eder misiniz bilinmez ama bütün düzeniniz baştan sona değişmek zorunda kalacak. Bu değişimden etkilenmeyen tek kısım Merkez Liman KYK’da kalan erkek öğrenciler olacak. Onun dışındaki bütün öğrenciler yeni düzenlemeden dolayı mağdur bırakılacak.

İmza kampanyamız hala devam ediyor. İptal etmedik. Ama bu saatten sonra da kararın değişimini sağlamak çok zor. Çünkü memnun olmayan öğrenciler olduğu kadar, düzenlemeden memnun olan öğrenciler de var. Atılan imzaları yurtta kalan öğrencilerle oranladığımızda başarısız sayılabiliriz.

Giresun Blog olarak kampanyamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
http://www.giresunblog.com/
http://www.facebook.com/giresunblog
http://www.twitter.com/giresunblog


Giresun Blog olarak 30 Mayıs'ta takipçilerimizle birlikte Batum’u keşfedeceğiz. Katılmaya ne dersiniz? Detaylı bilgi için tıklayınız
Bu yazı bir gönüllü yazarımız tarafından yazılmış olup, Giresun Blog tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır. Siz de Giresun Blog’da gönüllü yazar olabilirsiniz.
Bu yazıyı paylaşınFacebookTwitterGoogle+1Linkedin1Pinterest0

Yorumlar