Giresun Sokak Kütüphanesi sosyal medyada yayılıyor!

1
Giresun Sokak Kütüphanesi 320x239 Giresun Sokak Kütüphanesi sosyal medyada yayılıyor!

Giresun Sokak Kütüphanesi

Şehrin yeni yüzü Atatürk Meydanı‘nda bir başka yenilik daha! Daha önceden konulan ve sosyal medyada oldukça fazla ilgi gören Kitap ve Oyuncak Kumbarası‘nın ardından, şimdi de Sokak Kütüphanesi gündeme oturdu.

Giresun Belediyesi tarafından hazırlatılan ve Atatürk Meydanı‘na yerleştirilen Sokak Kütüphanesi hergün belirli saatler arasında hizmet veriyor. Dünyanın dört bir yanındaki kitap meraklıları, projeyi sosyal medyada övgü yağmuruna tutuyor.

Fakat projenin eksik yönleri de yok değil. Mesela güvenlik açısından kütüphanenin belirli saatlerde açık olması, aslında proje için büyük bir eksi değer. Ama siz yine de kendi kitabınızı getirerek kütüphanede yerinizi alabilir, şehirdeki diğer kitap meraklılarıyla tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.

Şehirdeki kitap meraklılarını bir araya getiren, birbirleriyle tanışmalarına vesile olan ve insanları kitap okumaya teşfik eden bu güzel proje için Giresun Belediyesi‘ni tebrik ediyoruz.


Yazar Hakkında

Giresun Blog Proje Yöneticisi - 20 Kasım 1993'te İstanbul Eminönü'nde doğdu. Giresun Üniversitesi'nde İngilizce İşletme bölümünü okuyan Fatih Özdemir, İstanbul'da yaşayan bir Giresunlu'dur. Medya, bilişim ve pazarlama sektörü üzerinde aktif olarak çalışmaktadır.

  • Ozkan Ozturk

    Giresun belediyesini kutlarım! İstanbul büyükşehir belediyesinden bu hareketi bekleyemeyiz ama lokal olarak Kadıköy belediyesinden bu hareketi bekliyorum!