Giresun Blog Android Uygulaması

Giresun Sokak Kütüphanesi sosyal medyada yayılıyor!

3
Giresun Sokak Kütüphanesi

Giresun Sokak Kütüphanesi

Şehrin yeni yüzü Atatürk Meydanı‘nda bir başka yenilik daha! Daha önceden konulan ve sosyal medyada oldukça fazla ilgi gören Kitap ve Oyuncak Kumbarası‘nın ardından, şimdi de Sokak Kütüphanesi gündeme oturdu.

Giresun Belediyesi tarafından hazırlatılan ve Atatürk Meydanı‘na yerleştirilen Sokak Kütüphanesi hergün belirli saatler arasında hizmet veriyor. Dünyanın dört bir yanındaki kitap meraklıları, projeyi sosyal medyada övgü yağmuruna tutuyor.

Fakat projenin eksik yönleri de yok değil. Mesela güvenlik açısından kütüphanenin belirli saatlerde açık olması, aslında proje için büyük bir eksi değer. Ama siz yine de kendi kitabınızı getirerek kütüphanede yerinizi alabilir, şehirdeki diğer kitap meraklılarıyla tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.

Şehirdeki kitap meraklılarını bir araya getiren, birbirleriyle tanışmalarına vesile olan ve insanları kitap okumaya teşfik eden bu güzel proje için Giresun Belediyesi‘ni tebrik ediyoruz.Yazar Hakkında

Giresun Blog Proje Yöneticisi - 20 Kasım 1993'te İstanbul'da doğdu. Giresun Üniversitesi'nde İngilizce İşletme bölümünü okuyan Fatih Özdemir, İstanbul'da yaşayan bir Giresunlu'dur. Teknolojiyle küçük yaşlarda web tasarıma duyduğu bir merakla tanıştı. Bu istek ve arzu zamanla daha da katlandı ve web, sosyal medya, bilişim, dijital pazarlama ve reklam sektörleriyle tanıştı. Genç yaşta birçok uluslararası projeye dahil oldu. Blog alanında çeşitli projelere imza attı ve ödüller aldı. Bunun yanında dijital pazarlama ajanslarında çalıştı ve yeni projeler üretti. Sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor. Kendi adını taşıyan lifestyle blog sitesi Fozdemir’de; yaşam, medya, reklam ve dijital pazarlama alanında yazılar yazıyor; deneyimlerini ve hatta seyahatlerini paylaşıyor. Üniversite döneminde de boş durmayarak memleketini internette yeni bir boyuta taşıma hedefiyle Giresun Blog’u kurdu. Daha fazla bilgi: http://www.fozdemir.com/fatih-ozdemir

3 Yorum

  1. Pingback: Okumanın Yazması » Giresun Blog

  2. Pingback: Giresun'da kısa şehir turu nasıl atılır? » Giresun Blog

  3. Ozkan Ozturk on

    Giresun belediyesini kutlarım! İstanbul büyükşehir belediyesinden bu hareketi bekleyemeyiz ama lokal olarak Kadıköy belediyesinden bu hareketi bekliyorum!

Görüşleriniz bizim için değerlidir, yorum bırakın