Belediye Projeler

Giresun Sokak Kütüphanesi sosyal medyada yayılıyor!

Giresun Sokak Kütüphanesi
Giresun Sokak Kütüphanesi
Giresun Sokak Kütüphanesi

Giresun Sokak Kütüphanesi

Şehrin yeni yüzü Atatürk Meydanı‘nda bir başka yenilik daha! Daha önceden konulan ve sosyal medyada oldukça fazla ilgi gören Kitap ve Oyuncak Kumbarası‘nın ardından, şimdi de Sokak Kütüphanesi gündeme oturdu.

Giresun Belediyesi tarafından hazırlatılan ve Atatürk Meydanı‘na yerleştirilen Sokak Kütüphanesi hergün belirli saatler arasında hizmet veriyor. Dünyanın dört bir yanındaki kitap meraklıları, projeyi sosyal medyada övgü yağmuruna tutuyor.

Fakat projenin eksik yönleri de yok değil. Mesela güvenlik açısından kütüphanenin belirli saatlerde açık olması, aslında proje için büyük bir eksi değer. Ama siz yine de kendi kitabınızı getirerek kütüphanede yerinizi alabilir, şehirdeki diğer kitap meraklılarıyla tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.

Şehirdeki kitap meraklılarını bir araya getiren, birbirleriyle tanışmalarına vesile olan ve insanları kitap okumaya teşfik eden bu güzel proje için Giresun Belediyesi‘ni tebrik ediyoruz.

Yazar Hakkında

Fatih Özdemir

Giresun Blog Proje Yöneticisi - 20 Kasım 1993 yılında İstanbul'da dünyaya geldim. Teknolojiyle küçük yaşlarda web tasarıma duyduğum bir merakla tanıştım. Teknolojiye olan ilgim zamanla daha da katlandı. Dijital pazarlama, bilişim, grafik ve reklam sektörlerine giriş yaptım. Genç yaşta blog alanında çeşitli projelere imza attım ve ödüller aldım. 2010 yılından beri düzenli olarak Blog yazarlığı da yapıyorum. Teknoloji bağımlısıyım ama asosyal değilim; çünkü iyi de bir gezginimdir :) Fotoğrafçılık da hobi olarak yaptığım işler arasındadır. Detaylı bilgi: www.fozdemir.com/fatih-ozdemir

4 Yorum

Yorumlar