Giresun Blog 2. yılını ödüllerle kutluyor
Belediye Projeler

Giresun Sokak Kütüphanesi sosyal medyada yayılıyor!

Giresun Sokak Kütüphanesi
Giresun Sokak Kütüphanesi

Giresun Sokak Kütüphanesi

Şehrin yeni yüzü Atatürk Meydanı‘nda bir başka yenilik daha! Daha önceden konulan ve sosyal medyada oldukça fazla ilgi gören Kitap ve Oyuncak Kumbarası‘nın ardından, şimdi de Sokak Kütüphanesi gündeme oturdu.

Giresun Belediyesi tarafından hazırlatılan ve Atatürk Meydanı‘na yerleştirilen Sokak Kütüphanesi hergün belirli saatler arasında hizmet veriyor. Dünyanın dört bir yanındaki kitap meraklıları, projeyi sosyal medyada övgü yağmuruna tutuyor.

Fakat projenin eksik yönleri de yok değil. Mesela güvenlik açısından kütüphanenin belirli saatlerde açık olması, aslında proje için büyük bir eksi değer. Ama siz yine de kendi kitabınızı getirerek kütüphanede yerinizi alabilir, şehirdeki diğer kitap meraklılarıyla tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.

Şehirdeki kitap meraklılarını bir araya getiren, birbirleriyle tanışmalarına vesile olan ve insanları kitap okumaya teşfik eden bu güzel proje için Giresun Belediyesi‘ni tebrik ediyoruz.


Bu yazı bir gönüllü yazarımız tarafından yazılmış olup, Giresun Blog tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır. Siz de Giresun Blog’da gönüllü yazar olabilirsiniz.

Giresun Blog ile Arçelik'ten fırın ve Komagene'den çiğköfte kazanmak ister misiniz? Yarışmamız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Bu yazıyı paylaşınFacebookTwitterGoogle+13Linkedin1Pinterest0

4 Yorum

Yorumlar

ikinciyilkampanya

×